Farnost Orlová Další web používající WordPress

Lidická 770, 735 11 Orlová Město. E-mail rkf.orlovadoo.cz. P Mgr Rafał Józef Wala, farář. Mob tel. 732 668 706. P Mgr Mieczyslaw Jan Augustynowicz, kaplan. Mob tel. 734 732 683. V úterý 7. 3. od 1800 hodin v KC Náruč v Orlové Lutyni pokračuje třetí díl Kurzů Alfa. Zván je každý, kdo se chce dovědět základy o křesťanství. Páteční křížovou cestu za ženy povede p. Palková po mši svaté v kostele 1730 hodin. Neděle 12.3. bude v pořadí druhá postní. 8230;začíná Popeleční středou. Přejeme vám, aby u.

OVERVIEW

This website farnost-orlova.cz presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have scanned zero pages inside the web page farnost-orlova.cz and found four websites referencing farnost-orlova.cz.

FARNOST-ORLOVA.CZ RANKINGS

This website farnost-orlova.cz is seeing variant amounts of traffic within the past the year.
Traffic for farnost-orlova.cz

Traffic ranking (by month) for farnost-orlova.cz

Traffic ranking by day of the week for farnost-orlova.cz

O nás - Dětské divadlo - HRAJEMEPROPANA

Divadlo, ve kterém hrají děti a mládež. V současném divadle hrají především děti. Máš-li zájem se k nám přidat, pošli zprávu. Nebo se osobně zastav na faře v Ostravě-Přívoze. videa jsou k vidění na záložce Odehráno. V našem divadle hráli děti a mládež z uvedených i okolních farností ve věku 6 - 20 let. Organizaci a vedení měl na starost tým dobrovolníků. Na návrzích scény, kostýmech, výtvarných pracích se podíleli sami herci.

eOrlová - informační portál města Orlová

EOrlová - informační a kulturně společenský portál města Orlová. Petice proti těžbě uhlí pod městem Orlová. Rekonstrukce letního koupaliště v Orlové. Mapa obchodů a služeb v Orlové. Kluby, spolky a zájmová sdružení. Výsledky TJ METEOR Orlová 2014. Výsledky TJ METEOR Orlová 2013.

WHAT DOES FARNOST-ORLOVA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnost-orlova.cz Mobile Screenshot of farnost-orlova.cz Tablet Screenshot of farnost-orlova.cz

FARNOST-ORLOVA.CZ HOST

I found that the main root page on farnost-orlova.cz took one thousand two hundred and fifteen milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.28.105.79

I diagnosed that farnost-orlova.cz is implementing the Apache operating system.

Farnost Orlová Další web používající WordPress

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Lidická 770, 735 11 Orlová Město." We viewed that the web site stated " P Mgr Rafał Józef Wala, farář." It also said " P Mgr Mieczyslaw Jan Augustynowicz, kaplan. od 1800 hodin v KC Náruč v Orlové Lutyni pokračuje třetí díl Kurzů Alfa. Zván je každý, kdo se chce dovědět základy o křesťanství. Páteční křížovou cestu za ženy povede p. Palková po mši svaté v kostele 1730 hodin. bude v pořadí druhá postní. Přejeme vám, aby u."

SEEK SUBSEQUENT WEB PAGES

Římskokatolická Farnost Pardubice

Aktivita v naší farnosti je příležitosti k ztišení a zpěvu písní z Taizé.

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST KARDAŠOVA ŘEČICE

Římskokatolická farnost Deštná u Jindřichova Hradce. CENAP - Centrum naděje a pomoci. Výbor na obranu rodičovských práv. Vítejte na oficiálních stránkách Římskokatolické farnosti Kardašova Řečice, Deštná u Jindřichova Hradce a Pluhův Žďár! V rubrice O našich farnostech.

Římskokatolická farnost Senice na Hané

Akce pro děti a mládež. Křížová cesta na Svaté Vodě. Cyklopouť do Rudy u Rýmařova. V Seničce se vybralo 160,- Kč, v Senici 4. 920,- Kč, dohromady 5.

farnost Smečno

A nyní - takto mluví Jahve,. Jenž tě, Jakube, stvořil, jenž tě, Izraeli, utvořil. Neboj se, vždyť jsem tě vykoupil,. Budu s tebou a řeky tě nezaplaví. Nebude tě to bolet a plamen tě nespálí. Vždyť jsem Jahve, tvůj Bůh,. Svatý Izraele, tvůj zachránce. Vždyť ty znamenáš v mých očích mnoho,. Jsi cenný a já tě mám rád,. A tak za tebe dávám lidi. A národy jako výkupné za tvůj život. Neboj se, vždyť jsem s tebou .

CÍRKVE A NÁBOŽENSTVÍ V ČR

Církve a náboženství v čr . Církve a náboženství v čr. Současný stav náboženství v české republice. Začínám církvemi v sokolově v sokolově působí několik farností a církví . Kostel svatého Jakuba Většího je římskokatolický děkanský kostel v Sokolově. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Teď opustíme Sokolov a podíváme se do prahy. Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha. Církev svaté víry uctívá jediného existujcího boha Andělasexu víc in.